4MenExpo bude stát za to!

Těšit se můžete na desítky prodejců, skvělý program, super atmosféru a mnohem víc.

101 GLO
102 Diamond Inside tattoo
103 Diamond Panters
104 Kare
105 Nice boy
106 AuroGenio ART
107 Express Optic
108 Grand Veteran
109 Monsieur - vlasové produkty
110 Louda Auto
111 MaxDrive
112 MONETA Money Bank a.s.
113 Cafe Soldiny
114 Ecoben electroscooter
115 SIWAK

116 Tesla
117 DR.COCO
118 Muczka Design
119 Windsors
120 The Original Barbershop
121 Spyobchod.cz
122 Beer-pong.cz
123 Vrdimension - ICAROS
124 VR Bee
125 Golf
126 Elektrický blesk - Elblesk.cz
127 Box-arena
128 SurfArena
129 SimplyBar
130 Riwax

131 Atomic energy drink
132 Harley Davidson Praha
133 F-Air.cz
134 Laser-trap.com
135  
136  
137 Kniha Teepfe
138 3DGE Lab
139 Gladiator Race
140 Diamond Poker
141 Chilli omáčky Palíto
142 Rustic Jerky
143 phollow.me
144 KamelieCZ - modré chardonnay
145 Doutníky

146 Czech Beauty zóna
147 Vision print
148 Fotone europe
149 Fear House
150 PivniPodtacky.cz
151 FitMark.cz
152 B&C Catering
153 Charakter
154 Čezeta motors
155 Charakter
   
   

1

Tabák a alkohol

Pojďme se vrátit do dob, kdy všichni správní drsňáci drželi v jedné ruce doutník a v druhé whisky. Máme pro vás připravené degustace ušlechtilých destilátů a těch nejlepších vín. Ochutnávky budou probíhat pod vedením profesionálních barmanů a sommeliérů, kteří vás rádi provedou degustací od vysvětlení výroby až k rozpoznávání těch nejdetailnějších vůní a chutí vybraných vzorků. Čeká na vás hřejivý absint, zlatavá brandy, pravý koňak a samozřejmě jen ty nejkvalitnější rumy a whisky. Pro milovníky doutníků bude k dispozici široký výběr kubánských pokladů. A ti, kteří vyhledávají nové trendy, si mohou vyzkoušet ultranovinku na českém trhu, zařízení GLO. Pro ty, co nevědí, tahle elegantní věcička zahřívá tabák na vysokou teplotu a nabízí zážitek podobný kouření klasických cigaret.

2

JÍDLO A KULINÁŘSTVÍ

Hladovět vás nenecháme! Salátků pro vás chystáme přiměřeně, zato burgerů máme plné menu. Maso je maso! Ale nebojte se, vymysleli jsme toho pro vás mnohem víc... Výbornou hostinu zapijeme samozřejmě dobrým pivem. A až přijde chuť, víme, jak vás přilákat na tu nejlepší italskou kávu, lahodné domácí limonády nebo barevné koktejly od zkušených mistrů. Dorazí i partička, která se věnuje molekulární mixologii. Tihle profesionální alkohologové v bílých pláštích vám připraví koktejly podávané ve zkumavce zahalené třeba trochou mlhy. Garantujeme, že kreace, které uvidíte budou sice někdy bláznivé, ale ve 100 % budou nejenom poživatelné, ale i delikátní. Vyznavači kouzelných lektvarů budou moct uhasit žízeň jedním z nejzdravějších nápojů naší planety, kokosovou vodou. A pokud nejste moc etno, ale spíš techno, chladíme pro vás skvělé energy drinky!

3

móda a dopňky

Šaty dělají člověka, a tak to prostě je. Ať jsou naše životy jakkoliv odlišné, dokonale padnoucí oblek je naší vizitkou a je naprostým základem pánského šatníku. A protože chceme, aby vám to slušelo, bude na veletrhu k dispozici servis zakázkového luxusního krejčovství. Věříme, že s jejich pomocí vstoupíte do nového roku stejně stylově jako Velký Gatsby! Vybrat si také můžete z širokého výběru pánských košil, hodinek, šperků a jiných doplňků. Svůj styl můžete doladit některým z prezentovaných designových kousků z dílen mladých výtvarníků.  

4

SPORT A VOLNÝ ČAS

Ať už ve svém volnu vyznáváte adrenalinové sporty nebo jen relaxujete u vody se sluchátky na uších, máme pro vás připravenou hromadu šikovné elektroniky, fototechniky a kamerových a audio systémů, které prostě musíte mít. Přímo v hale veletrhu jsme navíc připravili několik zón, kde se můžete sportovně vyžít, nebo snad vybít? Zkoukněte naši boxing arenu, surf arenu, elektronickou střelnici nebo chillout zónu s billiardem. Můžete si vyzkoušet nové golfové hole, nakoupit fitness doplňky stravy nebo se poradit o vaší kondičce s osobním trenérem. Na absolutní nesportovce čeká alespoň beer pong, oficiální ligová hra, při které se hází míček do soupeřových kelímků s pivem. To musíte zkusit, co říkáte?

5

AUTA A MOTORKY

Co by to bylo za veletrh pro chlapy, kdyby na něm nebylo „pár“ nablýskaných hraček. Vzali jsme to opravdu zeširoka... Obdivovat budete moct nostalgickou eleganci veteránů, ale halou se ponese také burácení motorek Harley-Davidson. Prostor dostanou i současné luxusní vozy a jejich upravené verze. Výtvarníci vám poodhalí možnosti aplikace zušlechtěných polepů na povrch auta, které již dnes mohou vycházet z originálních vzorů či obrazů. Pokochat se můžete i hudbou budoucnosti – čekají na vás noblesní futuristické elektromobily Tesla, ale i menší praktická elektrická vozítka a skútry do města. Elektrickým dopravním prostředkům nové generace jsme v programu vyčlenili vůbec hodně místa, protože víme, že vás to baví a my vám rádi děláme radost :)

6

SLUŽBY PRO MUŽE A BARBERSHOPY

Na návštěvu 4MEN EXPO se nemusíte ani holit! Svoje břitvy si na oba výstavní dny nabrousili nejznámější profesionálové z barbershopů a rozhodně jsou připraveni je použít... Sledujte také soutěžní battle těchto novodobých holičů, protože se bude na co dívat. Kdo by se chtěl nechat zkrášlit ještě víc, může se nechat nastylovat třeba u vlasových specialistů nebo si nechat poradit při výběru pánských luxusních parfémů a kosmetiky. Kouzla s vaší kůží budou na vaše přání provádět umělečtí tatéři, kteří zároveň vystaví i svoje autorské obrazy a sochy. Proměnu rovnou od podlahy můžete začít diskutovat s osobním trenérem v sektoru věnovanému fitness.

TOP